Zábery mesiaca 2018

Zábery z predchádzajúcich rokov nájdete v archíve záberov v lavom menu.

Apríl 2018 - Medvedica a 3 mládatká pri brlohu.

Tohtoročný Deň zeme som strávil v blízkosti brloha medvedej rodinky. Medvedica tu ukrýva 3 maličké medvieďatká. Za potravou a vodou sa medvedia matka vydáva do blízkeho okolia, aby bola vždy nablízku. Medvieďatá, hoci sú zatiaľ veľmi nemotorné, prekvapujúco dobre šplhajú po kmeňoch stromov a to pri každom nebezpečnom zvuku. Je to ich jediná záchrana pred nebezpečenstvom - ukryť sa vo výške, ak samozrejme nepočítam odvážnu matku.


Marec 2018 - Ked jelene zhadzujú parožie.

Február 2018

Aj v tento rok som strávil týžden na lyžiach Talianskych Alpách – v Dolomitoch. Mal som jeden filmárky ciel, nájst a nafilmovat zajaca beláka. Pred rokom sa mi jedného podarilo polahky nafotit na skialpoch. Toho roku sa nedarilo. Stopoval som ich niekolko dní, cakal som na nich, no bez výsledku. Na jednom mieste, kde bolo asi najviac zajacích stop, som stretol tieto kamzíky. Ved ja ich raz dostanem... belákov.

Január 2018 - Srnec

Partnerské stránky: Autoservis Praha 9 | Autobusová doprava Milan Štefanovič | MTB maraton Malevil Cup | Jazzová zpěvačka Darja Kuncová | M-team Praha | Jitka Buková - Jazykové korektury českých textů